Hakkımızda

ROHDE KG olarak duvar ve tavan kaplamaları alanında uzman bir firmayız. Ürünlerimiz en yüksek gereksinimlere cevap vermektedir. 40 yılı aşkın tecrübe ve dünya çapında referanslarımız kalitemizin en büyük göstergesidir.

Güvenilirlik, uzun süreli ilişkiler ve ekonomik çözümler sürdürülebilir başarımızın temel taşlarıdır. Geçmişte ürünlerimiz nükleer tıp, ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri ve izolasyon odaları gibi alanlarda ağırlıklı olarak hastanelerde kullanılmaktaydı. Şimdi ise yeni nesil kaplamalarımız laboratuvar ve temiz odalarda çok yönlü uygulanmakta. Günümüzde sadece üretim alanlarında, güvenlik laboratuvarında, GMP ve GLP alanlarında değil, aynı zamanda bir çok araştırma merkezlerinin ve üniversitelerinin temiz odalarında uygulanmakta.

Pürüzsüz yüzey, dekontaminasyona ve kimyasallara/dezenfeksiyona karşı dayaniklilik ve özellikle mükemmel mekanik dayaniklilik gibi özellikler başta mimar ve kullanıcılar tarafından takdir edilmekte. Yukarıdaki özellikler dışında hidrojen peroksit dayanıklılığı giderek önem kazanmakta.

Bununla birlikte mikroorganizmaların oluşumunu engelleyen, komponent içerikli ve aynı zamanda solventsiz ve tehlikeli madde içermeyen yeni bir kaplamanın geliştirilmesi bizim açımızdan önemli bir kilometre taşıdır. 

Tehlikeli emisyonların olmayışı, dezenfeksiyon kimyasallarin tüketimini ve iş gücünün azaltılması gibi özellikler sayesinde gelecekteki işletme giderleri açısından ciddi avantajlar sunmakta. Çevrenin ve doğal kaynakların korunması bizim için çok büyük önem arz etmektedir. Bunu ISO 14001 sertifikalarıyla belgelemekteyiz. Aynı zamanda yüksek araştırma standartı, kullanıcılarımıza bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleri ile birlikte yüksek ürün kalitesi gibi niteliklerimiz ise ISO 9001 sertifikası ile belgelendirilmiştir.